Що ми повинні знати про горіхи і сухофрукти

Папайя активізує білковий обмін, зміцнює імунітет, підвищує сексуальну активність.

 

Чорнослив багатий  вітаміни групи В. Оптимізує вуглеводний обмін, усуває відчуття тривоги, підвищує стійкість організму до стресових ситуацій.
 
 
Курага, урюк, кайсьо - чудові джерела калію, каротину, фосфору, кальцію, заліза, а також вітаміну В5, який, крім додавання бадьорості, сприяє ще і спалювання жиру в організмі.
 
 Аптечка з горіхів
 
 Мигдаль
 Солодкий мигдаль рекомендується при підвищеному рівні холестерину, при гіпертонії, ожирінн,  виразках, хворобах жовчних проток і печії.  Мигдаль з цукром корисний при кашлі, астмі, плевриті; гіркий мигдаль використовують у лікуванні жіночих хвороб, захворювань верхніх дихальних шляхів, нирок.
 
 
 Фундук
 Допомагає при хронічної втоми, діабеті, артеріальній гіпертензії, варикозному розширенні вен, запаленні вен (флебітах). Завдяки високій калорійності, широкому спектру вітамінів і мікроелементів показаний пацієнтам з ожирінням (не потрібно великих обсягів, а тому не розтягує шлунок). У поєднанні з медом і курагою – відмінний засіб для профілактики захворювань серцево-судинної системи. Розтертий фундук з родзинками використовують як засіб лікування хронічних анемій.
 100 грамів фундука в день повністю задовольняють потребу людського організму в високоцінних білках.
 
 
 Кешью
 Рекомендується при псоріазі, анемії, депресії, порушення обмінних процесів; зміцнює імунну систему, забезпечує нормальну діяльність серця; сприяє зниженню рівня холестерину в крові.
Фісташки
 
 
 Надають підбадьорливу, тонізуючий і загальнозміцнюючу дію; знижують серцебиття і схильність до серцевих захворювань; благотворно діють на роботу мозку, печінки.
 
 Допомагають у період великих фізичних навантажень і після важких захворювань. Корисні для людей, що страждають артеріальною гіпертензією, хронічною анемією, туберкульозом, тромбофлебітом.