Властивості сухофруктів

Всі знають, що фрукти корисні для здоров'я і краси, але поки літо ще не настало, з не меншою користю, для цих же цілей можна використовувати сухі фрукти.


Курага та урюк містять вітаміни групи В, каротин, органічні кислоти, калій, кальцій, фосфор і залізо. Сухий абрикос очищає кишечник і служить профілактикою онкології. Курага та урюк корисні при будь-яких серцево-судинних захворюваннях, і для їх профілактики. Цей цінний фрукт допомагає не страждати від недокрів'я, підвищує гемоглобін і допомагає спалити зайвий жир.
Фініки містять вітаміни групи В, каротин, С, Е, мікроелементи. Вони допомагають справитися з головним болем, заряджають енергією і подовжують життя.


Ізюм прекрасний антидепресант, він заспокоює нервову систему, піднімає настрій. Лікує серце, допомагає при захворюваннях щитовидної залози і не дає розвинутися остеопорозу.


Чорнослив містить рекордну серед сухофруктів кількість вітамінів групи В. Він підвищує стійкість організму до стресу, знімає відчуття тривоги, допомагає боротися зі всілякими страхами і невпевненістю. Чорнослив зміцнює імунітет, оберігає від простуд і інфекцій, служить профілактикою від серцево-судинних захворювань.


Сушена журавлина нейтралізує дію вільних радикалів і омолоджує весь організм, як зсередини, так і зовні.